SLEVA 10 % NA DŘEVĚNÉ ADVENTNÍ KALENDÁŘE

Advent je tu za chvíli a stejně jako v minulých dvou letech i letos jsem se domluvily s Martinou ze Světa Kreativity a nabízíme našim čtenářům slevu 10 % na adventní kalendáře a další překližkové stavebnice.


Adventní kalendáře od Martiny už mají tři podoby - betlém, stromeček a letos nový velký závěsný bětlém. Betlémy mají přesně 24 postaviček, takže každý den se může jedna objevit v domácím adventním kalendáři.
A když máte dvě děti, pořiďte jim vánoční stromeček - ten má dokonce 48 dílků - 24 čísel a 24 ozdobek, každý bude spokojený.

TIPY NA PŘÍPRAVU DOMÁCÍCH KALENDÁŘŮ NAJDETE TADY.Překližku můžete nechat přírodní, je krásná, pevná, nebo nechte děti vyřádit. Naši malovali fixama a Betlém dopadl takhle:


JAK TO FUNGUJE?

Nakupte na webu svetkreativity.eu. Před dokončením objednávky vložte unikátní slevový kód a částka k zaplacení se vám rovnou přepočítá. SLEVA 10 % platí nejen na adventní kalendáře, ale na všechno zboží z kategorie STAVEBNICE OD MARTINY, tak koukněte, jsou tam třeba české pohádky, nebo krásná velká písmena pro malé čtenáře.

Slevový kód:    kYoHnK9

Akce platí pro objednávky zadané v období od 13. do 30. listopadu 2017. Sleva je poskytována z ceny zboží, na poštovné, ev. dobírku se sleva nevztahuje. Dodací lhůta: zboží odesíláme do 5 dnů po přijetí platby, ev. do 5 dnů po obdržení objednávky při platbě dobírkou.Máte stavebnice už z loňska? Můžete nám poslat fotku na Facebook.

Krásný listopad

Míša


Další článekNovější příspěvek Předchozí článekStarší příspěvek Domů