2.5. - KAM, DĚTIČKY, POJEDEME?

Léto už je za rohem a my vymýšlíme, co podnikneme a kam se vydáme, aby to bavilo děti i nás. Jestli to máte stejně, pojďte si společně s námi popovídat  s odborníky, kteří jsou ve světě balení a plánování jako doma! Pozvání na květnovou besedu přijala Jana Červenková, kterou znáte z blogu S dětmi v báglu, a spolu s ní přijdou besedovat Romana Trusinová a Michal Buzek (první mužský host!) z webu Ověřeno rodiči.


 Jestli sledujete blog S dětmi v báglu, víte, že Jana je specialista nejen na toulky Českým Švýcarskem, ale také na balení a vaření na daleké cesty - poradí nám, jak to všechno naplánovat a na co nezapomenout. V severních Čechách zná každý kousek země, a že je to tam krásné ukazuje na fotkách na blogu. Nám vloni naplánovala naši dovolenou a rozhodně jsme nelitovali - koukněte zde :)

Předprodej akce


Romana s Michalem stáli spolu s dalšími lidmi u zrodu cestovatelských stránek Ověřeno rodiči. Pokud hledáte místo, kde se bude líbit vám i dětem, ať už jde o hotel penzion, nebo jen restauraci a jednodenní výlet, určitě tam nakoukněte. Zakládají si na autentičnosti každé recenze a svými tipy jim dnes přispívá i spousta spokojených rodičů. Jaká je jejich cesta? A podle čeho vybírají dovolenou oni? Na co si dát pozor?

My jsme si na výletování a poznávání naší země pořídili tuhle parádní korkovou mapu se špendlíčky :)

https://bit.ly/2qeKPGm

Líbí se vám moji další hosté? Chcete jim položit svojí otázku? Přijďte mezi nás:

Kdy: 2. května 19.00-21.00
Kde: Skautský institut - divadelní sál, Staroměstské náměstí 4


Vstupenky můžete koupit přímo zde:
Já mám otázek spousty, jestli i vy, přijďte se ptát na to, co vás zajímá. Budeme se na vás těšit!


Míša


Komentáře