INDIGOVÉ POHÁDKY K DOSTÁNÍ NA E-SHOPU

Když jsme dělali na našem Facebooku soutěž o knížku Indigových pohádek, přišlo neskutečné množství odpovědí - přesně 696 vás chtělo knížku získat. Já moc děkuju za váš zájem a vězte, že knížka, i moc mile namluvené CD jsou k dostání na e-shopu Indigové pohádky. A pro ty z vás, kdo knížku neznají, přikládám několik fotek a krátké představení.

Knížku koupíte ZDE


V knížce najdete 9 pohádek, které napsala Martina Mia Svobodová a které ilustrovalo 9 výtvarníků - každá pohádka je doprovázená jinou malířskou technikou a to dává knížce obrovský šmrnc. Baví mě v ní listovat a pozorovat krásné obrázky. Podrobný popis i listování a ukázky z knížky najdete na www.indigovepohadky.cz, tak vám ukážu jen naši videoupoutávku a pár fotek, abych vás navnadila :)

Indigové pohádky pomáhají dětem orientovat se v dnešní moderní a rychlé době, učí je, že ne vždycky dotanou to, co chtějí, ale že se o své štěstí můžou samy zasloužit, učí je, že někdy je fajn vybočit z řady a být jiný, učí je o přátelství a hodnotách, na které bychom ani v moderní době neměli zapomínat.

Míša


0 komentářů:

Okomentovat

Děkujeme za váš komentář :)